STRONY INTERNETOWE


Aktualnie strony internetowe przestają być zwykłym „ogłoszeniem w sieci”. Strony uzyskują swój własny, odrębny wizerunek i stają się wizytówką firmy. Podczas projektowania nacisk kładziemy na przejrzystość i intuicyjność obsługi, tak aby korzystanie ze strony stało się przyjemnością a dostęp do informacji błyskawiczny. Wiemy z doświadczenia, że odpowiednio zaprojektowana i wykonana strona pobudza do działania oraz zakupu potencjalnych klientów. Tworzenie stron www wymaga zdefiniowania nie tylko potrzeb własnych firmy, ale i potrzeb i poczucia estetyki potencjalnych klientów, dlatego każdy projekt poprzedza wywiad z menadżerem bądź osobą mającą doświadczenie w swojej branży tak by tworząc stronę uwzględniać specyficzne warunki i wymagania jakie płyną z rynku, poprzez pryzmat rozwiązań internetowych, które to są wynikiem naszej wiedzy i doświadczenia.

SERWER? DOMENA?

Każdą stronę internetową, trzeba gdzieś przechowywać. Potrzebny będzie więc serwer oraz domena czyli adres internetowy. Możemy zapewnić pełną usługę. Klient nie będzie musiał sam szukać hostingu, serwera i podpinać domeny. Zajmiemy się wszystkim.
W przypadku pakietu abonamentowego, nie musisz się niczym przejmować. Serwer i domenę, otrzymasz w ramach miesięcznego abonamentu. Decydując się na wariant z jednorazową opłatą, serwer oraz domenę możesz wykupić u nas lub u zewnętrznego dostawcy.

JAKIE STRONY WYKONUJEMY?

Tworzymy standardowe strony w języku HTML + CSS. Zapewniamy wsparcie przy wprowadzaniu w przyszłości atualizacji i zmian.
Strona może zostać wyposażona w system CMS WordPress (panel obsługi strony służacy do edycji wyglądu i treści). Jeżeli wybrałeś pakiet z opłatą jednorazową, dzięki systemowi CMS, będziesz mógł samodzielnie zarządzać witryną tj. zmieniać zdjęcia, aktualizować teksty, zarządzać stronami.

CO OTRZYMAM?Stworzenie oraz instalacja strony

W ramach ceny stworzymy od początku do końca Twoją firmową stronę www. Zainstalujemy są na serwerze, zajmiemy się wszystkimi kwestiami technicznymi. Oddamy w Twoje ręce, gotowy, w pełni funkcjonalny produkt.


System do samodzielnej edycji stron (WordPress)

To oprogramowanie pozwalające na samodzielną edycję strony www, bez konieczności poznawania zagadnień technicznych.


Projekt graficzny dopasowany do Twojej firmy

Stworzymy projekt graficzny dopasowany do profilu Twojej firmy, branży w której działa, Twoich preferencji. Wykupimy w 100% legalne zdjęcia.


W pełni responsywną stronę

Strona będzie dobrze wyświetlała się na smartphonach, tabletach i innych urządzeniach mobilnych.


Domena

Domena to nazwa pod którą Twoja strona będzie widoczna w Internecie (adres strony www). Jeżeli wykupiłeś już domenę, podłączymy ją pod nową stronę. Wykup domeny dotyczy opcji, w której przechowujesz stronę na naszym serwerze. Stronę możemy także zainstalować na Twoim serwerze.


Serwer

Twoja strona musi być gdzieś przechowywana. Takim miejscem jest serwer www. Wykup serwera dotyczy opcji, w której przechowujesz stronę na naszym serwerze.


Firmowa poczta e-mail

Każda profesjonalna firma powinna korzystać z profesjonalnych adresów email. Jeżeli Twoja strona będzie przechowywana na naszym serwerze, założymy skrzynki pocztowe w Twojej firmowej domenie np. kontakt@twojafirma .pl.


Statystyki strony

Będziesz miał dostęp do statystyk na temat odwiedzin na Twojej stronie: ile osób odwiedziło Twoją witrynę, co na niej robili, ile czasu spędzili, skąd pochodzili itd. Dotyczy opcji, w której przechowujesz stronę na naszym serwerze.


PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Kliknij w obrazek aby przejść na stronę.GRAFIKA KOMPUTEROWA


LOGOTYPY I IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Czy tylko wielkie marki mogą mieć czytelne, wpadające w oko, funkcjonalne i łatwo zapamiętywalne logo firmowe? Ależ skąd! „Jak nas widzą, tak nas piszą”, to dewiza, która przyświecać powinna każdemu, kto prowadzi własny biznes. Identyfikacja wizualna jest elementem charakterystyki każdej firmy, niezależnie od branży i typu prowadzonej działalności. Wśród podstawowych zasad w trakcie projektowania logo jest również ta: zadowolenie klienta. Logo będzie służyło latami - powinien zatem być z niego dumny, a nie tylko zadowolony.MATERIAŁY PRZEZNACZONE DO DRUKU

Wizytówka? Ulotka? Plakat? Baner reklamowy? Menu restauracyjne? Prawie każdy potrzebuje drukowanych materiałów reklamowych lub użytkowych. Nie chcesz osobno zamawiać projektu i później tracić czasu na szukanie drukarni? Studio Sabat jest w sam raz dla ciebie. Zajmiemy się całościowo projektem. Od pomysłu, do gotowego produktu, który otrzymasz przesyłką kurierską na podany adres gratis! Wystarczy opisać nam swój pomysł, lub zdać się na naszych grafików. Realizujemy małe zamówienia, jak i duże nakłady i druk wielkoformatowy. Możesz również zamówić sam projekt, lub sam wydruk.NADRUKI NA ODZIEŻ I GADŻETY

Studio zajmuje się przelewaniem wszelkich pomysłów Klientów na koszulki i inne gadżety w postaci spersonalizowanego nadruku. Z naszych usług mogą korzystać zarówno osoby prywatne, które poszukują pomysłu na prezent, ale także firmy tworzące odzież reklamową. Można zamówić zarówno sam projekt, jak i poprosić o wystawienie danego przedmiotu w naszym sklepie.

WIZUALIZACJE 3D


Tworzymy wizualizacje 3d. Jeżeli chcesz zaprezentować swoje produkty, ich cechy lub właściwości, a z różnych powodów nie można zrealizować tego za pomocą fotografii, pomożemy tworząc foto-realistyczne wizualizacje 3D wnętrz i produktów. Wizualizacje 3D wykonujemy na podstawie przesłanych szkiców lub przykładowych zdjęć. Przygotowanie wizualizacji rozpoczyna się od stworzenia odpowiedniej bryły 3D. Po stworzeniu bryły 3D umieszczamy ją w wybranym przez ciebie otoczeniu. Wizualizacje 3D możemy przedstawić w dowolnie wymyślonym wnętrzu mieszkania, biura a nawet hali produkcyjnej. Wykonujemy również wizualizacje 3D na białym tle, które świetnie nadają się do prezentacji produktu w katalogach oraz ulotkach reklamowych. Każdy mebel możemy wykonać w dowolnej teksturze, rozmiarze czy kolorze. Wykonujemy m.in: wizualizacje mebli kuchennych, wizualizacje wystroju wnętrz, wizualizacje mebli dziecięcych oraz wiele, wiele innych.

JAK PRACUJEMY?

Na podstawie opisu Klienta tworzymy wizualizację w programie 3D Studio Max. Bardzo przydatne są rzuty budynków, pomieszczeń lub mebli tworzonych na zamówienie. Po przesłaniu plików możliwe jest wprowadzenie kilku małych zmian.

CO OTRZYMAM?

Klient otrzymuje gotowe wizualizacje pomieszczenia, mebla, budynku z kilku stron; w postaci obrazków jpg w bardzo dobrej rozdzielczości.DRUK


DRUK CYFROWY I OFFSETOWY

Oferujemy wiele materiałów drukowanych np. ulotki, ulotki składane, wizytówki, kalendarze spiralowane, katalogi, druk wielkoformatowy. Zarówno wykonane drukiem cyfrowym jak i offsetowym. Nie sposób zawrzeć całą ofertę na naszej stronie internetowej. Zachęcamy więc do wysyłania zapytań drogą mailową. Chętnie wykonamy wycenę i i odpowiemy na wszelkie pytania. Zawsze wykonujemy zlecone prace na najwyższym poziomie, ponieważ satysfakcja naszego klienta jest dla nas najważniejsza.

CZY WYDRUKUJĘ WŁASNY PROJEKT?

Można zamówić projekt u nas lub wydrukować coś z własnego pliku. Przyjmujemy następujące formaty: PDF, CDR, TIFF, TIF, JPG.

DOSTAWA

Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, ale jako drukarnia online pracujemy z powodzeniem dla klientów z całej Polski.
Gotowe materiały wysyłamy firmami kurierskimi na jeden wskazany adres – gratis (UPS, GLS, DPD, SIÓDEMKA, RABEN, DB SCHENKER)!GALERIA


LOGOTYPY

gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image

MATERIAŁY PRZEZNACZONE DO DRUKU

gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image
gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image
gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image

PROJEKTY NADRUKÓW NA ODZIEŻ

gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image

WIZUALIZACJE 3D

gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image gallery image

STRONY INTERNETOWE

gallery image gallery image gallery image
gallery image gallery image gallery image gallery image


CENNIK STRON INTERNETOWYCH


Zachęcamy do wysłania wiadomości e-mail z konkretnym zapytaniem o wycenę: kontakt@studiosabat.com.

Stworzenie strony internetowej
językiem HTML+CSS


Tworzymy stronę, łączymy ją z domeną i instalujemy na serwerze.

1500 zl brutto jednorazowo
Stworzenie strony internetowej
CMS WordPress (panel obsługi treści dla Klienta)


Tworzymy stronę, łączymy ją z domeną i instalujemy na serwerze.
Otrzymasz dostęp do panelu obsługi strony by samodzielnie wprowadzać zmiany w treści.

1000 zl brutto jednorazowo
Wprowadzenie zmiany na stronie stworzonej przez nas

50 zl brutto jednorazowo
Wykup domeny


70 zl brutto za 1 rok
Wykup serwera


60 zl brutto za 1 rok
Abonament

W pakiecie abonamentowym współpracujemy długoterminowo. Tworzymy stronę, wykupujemy dla Ciebie domenę, instalujemy na naszym serwerze. Następnie w ramach comiesięcznej współpracy zajmujemy się aktualizacją. Jeżeli chcesz coś zmienić, zaktualizować, wystarczy że zgłosisz to nam. Jeżeli chcesz, będziesz mógł również samodzielnie aktualizować stronę.

100 zl brutto za 1 miesiąc


CENNIK GRAFIKI


Cennik poniżej przedstawia jedynie część usług, które możemy zaoferować.
Zachęcamy do wysłania wiadomości e-mail z konkretnym zapytaniem o wycenę: kontakt@studiosabat.com.

PROJEKTY MATERIAŁÓW DO DRUKU
PROJEKTOWANIE GRAFICZNE
WIZUALIZACJE 3D
RYSUNEK ODRĘCZNYPROJEKTY MATERIAŁÓW DO DRUKU

przykładowe formaty cena pliku[zł]
Wizytówka wizytówka 90x50, Wizytówka 85x55 100.00
Ulotka jednostronna A7, A6, A5, DL, A4 100.00
Ulotka dwustronna A7, A6, A5, DL, A4 150.00
Ulotka składana A4 do DL w C,A4 do DL w Z, A6 do A7 200.00
Plakat A3, A2, A1, B3, B2, B1 150.00
Baner 2 x 1 m, 3 x 2 m 100.00
Papier firmowy A4, A5, DL 150.00
Teczka firmowa standard 2 bigowa, standard 1 bigowa 150.00
Zaproszenie lub pocztówka (dwustronne) DL, A6, 150x150 150.00
Zaproszenie lub pocztówka (składane) A5 do A6, 2x DL do DL,
420x100 do 210x100
200.00
Koperta DL, DL z okienkiem, C4, C5 100.00
Katalog szyty (cena za 1 stronę) DL, B5, A4, A5, A6, 210x210 50.00
Książka (cena za 1 stronę) A4, A5, B5, A6 20.00
Nadruk na koszulkę A4 100.00


PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

specyfikacja cena pliku[zł]
Logo sygnet, logotyp, tagline 500.00
Logo + księga znaku sygnet, logotyp, tagline + księga znaku 600.00
Baner reklamowy statyczny dowolny rozmiar 100.00
Baner reklamowy kilka odsłon dowolny rozmiar 200.00
Infografika 5 informacji + grafika dowolny rozmiar 150.00
Wizualizacja 1 wnętrza w 3D 3 obrazki na podstawie opisu 150.00


RYSUNEK ODRĘCZNY

format cena szkicu[zł]
Portret ze zdjęcia wykonany ołówkiem A4 60.00
A3 100.00
Tematyczny szkic ołowkiem A4 100.00
A3 150.00


CENNIK WIZUALIZACJI 3D


Cennik poniżej przedstawia jedynie część usług, które możemy zaoferować.
Zachęcamy do wysłania wiadomości e-mail z konkretnym zapytaniem o wycenę: kontakt@studiosabat.com.

specyfikacja cena[zł]
Wizualizacja mebla Obrazki jpg z meblem wykonanym na zamówienie. Perspektywa z kilku stron. 200.00
Wizualizacja wnętrza Obrazki jpg z wnętrzem umeblowanym na zamówienie. Perspektywa z kilku stron. 300.00
Wizualizacja budynku Obrazki jpg z budynkiem na zamówienie. Perspektywa z kilku stron. zależy od skomplikowania projektu


CENNIK DRUKU


Cennik poniżej przedstawia jedynie część usług, które możemy zaoferować.
Istnieje możliwość druku innych produktów, na innym rodzaju papieru, innych formatów oraz w innym nakładzie.
Zachęcamy do wysłania wiadomości e-mail z konkretnym zapytaniem o wycenę: kontakt@studiosabat.com.
Gotowe materiały wysyłamy firmami kurierskimi na jeden wskazany adres – gratis!

WIZYTÓWKI
ULOTKI
PLAKATY
KATALOGI
BANERY I ROLL UPY
KALENDARZE
PAPIERY FIRMOWE
TECZKI OFERTOWE


WIZYTÓWKI

Wizytówki standardowe
90x50mm dwustronne kreda mat 350g


Druk: technologia cyfrowa i offset.
Zadruk: jedno lub dwustronny CMYK.
Formaty: 85x55, 90x50.
W ofercie są wizytówki z foliami błysk lub soft skin jedno lub dwustronnie, folia soft skin z możliwością wykonania lakieru wybiórczego, dodatkowo można wybrać zaokrąglenie narożników.
nakład cena brutto [zł]
50 sztuk
(druk cyfrowy)
52,00
100 sztuk
(druk cyfrowy)
56,00
150 sztuk
(druk cyfrowy)
60,00
200 sztuk
(druk cyfrowy)
64,00
250 sztuk
(druk offsetowy)
60,00
500 sztuk
(druk offsetowy)
72,00
1000 sztuk
(druk offsetowy)
110,00
Wizytówki kwadratowe
65x65mm dwustronne kreda mat 350g


Druk: technologia cyfrowa i offset.
Zadruk: jedno lub dwustronny CMYK.
W ofercie są wizytówki z foliami błysk lub soft skin jedno lub dwustronnie, folia soft skin z możliwością wykonania lakieru wybiórczego, dodatkowo można wybrać zaokrąglenie narożników.
nakład cena brutto [zł]
50 sztuk
(druk cyfrowy)
52,00
150 sztuk
(druk cyfrowy)
60,00
200 sztuk
(druk cyfrowy)
64,00
250 sztuk
(druk offsetowy)
60,00
500 sztuk
(druk offsetowy)
72,00
1000 sztuk
(druk offsetowy)
110,00
Wizytówki Multiloft (z kolorowymi brzegami)
90x50mm dwustronne 1190g


Druk: technologia cyfrowa.
Zadruk: jedno lub dwustronny CMYK.
Formaty: 85x55, 90x50.
Wykonane z czterech warstw papieru o łącznej gramaturze 1190g/m2.
Warstwy zewnętrzne wykonane są z wysokiej jakości papieru ozdobnego Ultra white. Warstwa wewnętrzna to dwa arkusze papieru barwionego w masie dostępnego w 10 różnych kolorach:
czarny - Pantone Black 3U, czerwony - Pantone 200U, turkusowy - Pantone 3248U, niebieski - Pantone 300U, zielony - Pantone 577U, żółty - Pantone 114U, pomarańczowy - Pantone 2011U, różowy - Pantone 2039U, fiolietowy - Pantone 2080U, biały.
nakład cena brutto [zł]
50 sztuk
(druk cyfrowy)
110,00
100 sztuk
(druk cyfrowy)
170,00
150 sztuk
(druk cyfrowy)
231,00
200 sztuk
(druk cyfrowy)
292,00
250 sztuk
(druk cyfrowy)
344,00
500 sztuk
(druk cyfrowy)
624,00
1000 sztuk
(druk cyfrowy)
1265,00
Wizytówki magnetyczne (z kolorowymi brzegami)
90x50mm dwustronne 2215g


Druk: technologia cyfrowa.
Zadruk: jedno lub dwustronny CMYK.
Formaty: 85x55, 90x50.
Wykonane z trzech warstw papieru i jednej warstwy magnetycznej o łącznej gramaturze 2215g/m2.
Warstwy zewnętrzne wykonane są z wysokiej jakości papieru ozdobnego Ultra white. Warstwa wewnętrzna to dwa arkusze papieru barwionego w masie dostępnego w 10 różnych kolorach:
czarny - Pantone Black 3U, czerwony - Pantone 200U, turkusowy - Pantone 3248U, niebieski - Pantone 300U, zielony - Pantone 577U, żółty - Pantone 114U, pomarańczowy - Pantone 2011U, różowy - Pantone 2039U, fiolietowy - Pantone 2080U, biały.
nakład cena brutto [zł]
50 sztuk
(druk cyfrowy)
145,00
100 sztuk
(druk cyfrowy)
237,00
150 sztuk
(druk cyfrowy)
330,00
200 sztuk
(druk cyfrowy)
422,00
250 sztuk
(druk cyfrowy)
502,00
500 sztuk
(druk cyfrowy)
930,00
1000 sztuk
(druk cyfrowy)
1930,00

ULOTKI

Ulotki standardowe
A6 dwustronne kreda błysk 130g


Druk: technologia cyfrowa i offset.
Zadruk: jedno lub dwustronny CMYK.
Formaty: A7, A6, A5, A4, A3 i DL.
Papier: 130g, 170g, 250g i 300g błysk i mat oraz preprint 90g.
nakład cena brutto [zł]
50 sztuk
(druk cyfrowy)
60,00
100 sztuk
(druk cyfrowy)
78,00
200 sztuk
(druk cyfrowy)
91,00
250 sztuk
(druk offsetowy)
98,00
500 sztuk
(druk offsetowy)
105,00
1000 sztuk
(druk offsetowy)
110,00
Ulotki składane A4 do A5
dwustronne kreda błysk 130g


Druk: technologia cyfrowa i offset.
Zadruk: jedno lub dwustronny CMYK.
Papier: 130g, 170g, 250g i 300g błysk i mat oraz preprint 90g.
nakład cena brutto [zł]
50 sztuk
(druk cyfrowy)
112,00
100 sztuk
(druk cyfrowy)
147,00
200 sztuk
(druk cyfrowy)
213,00
250 sztuk
(druk offsetowy)
195,00
500 sztuk
(druk offsetowy)
231,00
1000 sztuk
(druk offsetowy)
271,00
Ulotki składane A4 do DL w C
dwustronne kreda błysk 130g


Druk: technologia cyfrowa i offset.
Zadruk: jedno lub dwustronny CMYK.
Papier: 130g, 170g, 250g i 300g błysk i mat oraz preprint 90g.
W ofercie są ulotki z foliami błysk lub soft skin jedno lub dwustronnie, folia soft skin z możliwością wykonania lakieru wybiórczego.
nakład cena brutto [zł]
50 sztuk
(druk cyfrowy)
112,00
100 sztuk
(druk cyfrowy)
147,00
200 sztuk
(druk cyfrowy)
213,00
250 sztuk
(druk offsetowy)
195,00
500 sztuk
(druk offsetowy)
231,00
1000 sztuk
(druk offsetowy)
271,00

PLAKATY

Plakaty standardowe A1
jednostronne kreda błysk 130g


Druk: technologia cyfrowa i offset.
Zadruk: jedno lub dwustronny CMYK.
Formaty: A1, A2, A3, B1. B2, B3.
Papier: 130g, 170g, 250g i 300g błysk i mat oraz preprint 90g.
nakład cena brutto [zł]
30 sztuk
(druk cyfrowy)
463,00
50 sztuk
(druk cyfrowy)
480,00
100 sztuk
(druk cyfrowy)
523,00
200 sztuk
(druk cyfrowy)
602,00
250 sztuk
(druk cyfrowy)
640,00
500 sztuk
(druk cyfrowy)
830,00
1000 sztuk
(druk cyfrowy)
1115,00
Plakaty standardowe A3
jednostronne kreda błysk 130g


Druk: technologia cyfrowa i offset.
Zadruk: jedno lub dwustronny CMYK.
Formaty: A1, A2, A3, B1. B2, B3.
Papier: 130g, 170g, 250g i 300g błysk i mat oraz preprint 90g.
nakład cena brutto [zł]
1 sztuka
(druk cyfrowy)
74,00
10 sztuk
(druk cyfrowy)
81,00
20 sztuk
(druk cyfrowy)
89,00
30 sztuk
(druk cyfrowy)
96,00
50 sztuk
(druk cyfrowy)
112,00
100 sztuk
(druk cyfrowy)
148,00
200 sztuk
(druk cyfrowy)
227,00
250 sztuk
(druk offsetowy)
232,00
500 sztuk
(druk offsetowy)
260,00
1000 sztuk
(druk offsetowy)
340,00

KATALOGI

Katalogi szyte A5 8 stron
dwustronne kreda błysk 130g


Druk: technologia cyfrowa i offset.
Zadruk: dwustronny CMYK.
Formaty: A4, A5,A6, DL, 210/210, B5.
Papier: 130g, 170g, 250g i 300g błysk i mat oraz preprint 90g.
Jeśli chcesz wydrukować eksluzywny katalog, wybierz grubszą okładkę i dodaj folię z lakierem wybiórczym.
nakład cena brutto [zł]
5 sztuk
(druk cyfrowy)
118,00
10 sztuk
(druk cyfrowy)
173,00
20 sztuk
(druk cyfrowy)
183,00
50 sztuk
(druk cyfrowy)
223,00
100 sztuk
(druk cyfrowy)
285,00
250 sztuk
(druk offsetowy)
505,00
500 sztuk
(druk offsetowy)
537,00
1000 sztuk
(druk offsetowy)
636,00
Katalogi klejone PUR A5 4+48 stron
dwustronne środek kreda błysk 130g, okładka kreda błysk 250g


Druk: technologia offset.
Zadruk: dwustronny CMYK.
Formaty: A4, A5,A6, DL, 210/210, B5.
Papier: 130g, 170g, 250g i 300g błysk i mat oraz preprint 90g.
Jeśli chcesz wydrukować eksluzywny katalog, wybierz grubszą okładkę i dodaj folię z lakierem wybiórczym.
nakład cena brutto [zł]
200 sztuk
(druk offsetowy)
3144,00
300 sztuk
(druk offsetowy)
3342,00
400 sztuk
(druk offsetowy)
3512,00
500 sztuk
(druk offsetowy)
3710,00
600 sztuk
(druk offsetowy)
3881,00
700 sztuk
(druk offsetowy)
4079,00
800 sztuk
(druk offsetowy)
4249,00
900 sztuk
(druk offsetowy)
4447,00
1000 sztuk
(druk offsetowy)
4576,00

BANERY I ROLL UPY

Baner laminowany 2x1m
jednostronny, 510g, zgrzew + oczka co 50cm


Rozmiar: wysokość: minimum 0,5m, maksimum 3m,
szerokość: minimum 0,5m, maksimum 45m
Banery laminowane o gramaturze 510g/m2 stosuje się do stosunkowo niewielkich reklam na zewnątrz oraz do wszelkich ekspozycji wewnątrz budynków. Najczęściej banery laminowane możemy spotkać na ścianach budynków, płotach, nad traktami komunikacyjnymi. Stosuje się go jako baner promocyjny, informacyjny, do wykonania plandek czy namiotów. Banery te są podatne na wahania temperatur i nie zaleca się narażania banerów laminowanych na bardzo niskie temperatury.
nakład cena brutto [zł]
1 sztuka
(druk offsetowy)
97,00
2 sztuki
(druk offsetowy)
171,00
3 sztuki
(druk offsetowy)
246,00
4 sztuki
(druk offsetowy)
320,00
5 sztuk
(druk offsetowy)
395,00
10 sztuk
(druk offsetowy)
766,00
Baner blackout 3x1m
dwustronny, 610g, zgrzew + oczka co 50cm


Rozmiar: wysokość: minimum 0,5m, maksimum 5m,
szerokość: minimum 0,1m, maksimum 45m
Jest to ciężki i solidny baner o dużej wytrzymałości. Dzięki zastosowanej czarnej przekładce można na nim drukować z obu stron bez obawy, że grafika będzie prześwitywać na drugą stronę. Gramatura oraz wysoka odporność na zmiany temperatur i wilgotności pozwalają na zastosowanie blockoutów w długoterminowych ekspozycjach zewnętrznych.
nakład cena brutto [zł]
1 sztuka
(druk offsetowy)
297,00
2 sztuki
(druk offsetowy)
570,00
3 sztuki
(druk offsetowy)
845,00
4 sztuki
(druk offsetowy)
1119,00
5 sztuk
(druk offsetowy)
1393,00
10 sztuk
(druk offsetowy)
2764,00
X-Baner 0,8x1,8m
jednostronny, 450g, oczka na rogach, wkład + stelaż


Lekka, przenośna forma reklamy, jeśli chodzi o łatwość wymiany grafiki to nie ma sobie równych. Zadruk wykonany jest na banerze semipowlekanym 450g, zaoczkowany na rogach, po złożeniu istnieje możliwość regulacji napięcia na stelażu. W zestawie torba transportowa.
nakład cena brutto [zł]
1 sztuka
(druk offsetowy)
228,00
2 sztuki
(druk offsetowy)
455,00
3 sztuki
(druk offsetowy)
683,00
4 sztuki
(druk offsetowy)
910,00
5 sztuk
(druk offsetowy)
1137,00
10 sztuk
(druk offsetowy)
2275,00
Roll up 0,8x2m
jednostronny, polyester 240mic, wkład + kasetka


Roll upy są popularną formą reklamy, są lekkie, przenośne, można do nich stosować wymienna grafikę, co pozwala zminimalizować koszty. Stosowane są podczas akcji promocyjnych, na konferencjach, podczas eventów i wystaw. W zestawie znajduje się srebrna kasetka z zamontowanym materiałem polyester 240 mic – specjalna folia z wykończeniem satynowym, odporna na wilgość i zadrapania, nie występuje efekt zwijania się krawędzi przez co po zamontowaniu wygląda estetycznie. Do zestawu dołączona jest torba, która ułatwia przenoszenie systemu.
nakład cena brutto [zł]
1 sztuka
(druk offsetowy)
307,00
2 sztuki
(druk offsetowy)
615,00
3 sztuki
(druk offsetowy)
922,00
4 sztuki
(druk offsetowy)
1230,00
5 sztuk
(druk offsetowy)
1537,00
10 sztuk
(druk offsetowy)
3075,00

KALENDARZE

Kalendarzyki listkowe 85x85mm
dwustronne, 350g, folia błysk dwustronnie


Kalendarzyki to reklama na caly rok! Użyteczne i popularne na targach, rozdawane w punktach obsługi Klienta. Z jednej strony kalendarium na bieżący rok, z drugiej informacja, którą chcesz utrwalić. Dostępne z zaokrąglonymi rogami.
nakład cena brutto [zł]
250 sztuk
(druk offsetowy)
95,00
500 sztuk
(druk offsetowy)
108,00
1000 sztuk
(druk offsetowy)
170,00
2500 sztuk
(druk offsetowy)
311,00
Kalendarze trójdzielne
jednostronne, z wypukłą główką 820x318mm, główka kaszerowana + folia błysk, kalendaria: 3 białe bloki


Kalendarze trójdzielne to idealny prezent dla Twoich Klientów. Ten produkt oferujemy w dwóch opcjach: z wypukłą główką lub z płaską główką. Cztery opcje kalendariów do wyboru. W komplecie znajduje się okienko do zaznaczania daty.
nakład cena brutto [zł]
50 sztuk
(druk offsetowy)
860,00
100 sztuk
(druk offsetowy)
1527,00
150 sztuk
(druk offsetowy)
2172,00
200 sztuk
(druk offsetowy)
2764,00
300 sztuk
(druk offsetowy)
3945,00
400 sztuk
(druk offsetowy)
4995,00
500 sztuk
(druk offsetowy)
5912,00
Kalendarze biurkowe A5 13 kartek
jednostronne, kreda błysk 170g, metalowa spirala


Biurkowy spiralowany dostępny w dwóch formatach A5 i DL, kalendarz składa się z: piramidki bez zadruku wykonanej z kartonu jednostronnie powlekanego 300g, trzynastu jednostronnie zadrukowanych kart na papierze 170g błysk lub mat. Całość spięta spiralą dostępną w czterech kolorach.
nakład cena brutto [zł]
100 sztuk
(druk offsetowy)
985,00
200 sztuk
(druk offsetowy)
1168,00
300 sztuk
(druk offsetowy)
1476,00
400 sztuk
(druk offsetowy)
1660,00
500 sztuk
(druk offsetowy)
1845,00

PAPIERY FIRMOWE

Papiery firmowe A4
jednostronne 4/0, preprint 90g


Druk: technologia offsetowa i cyfrowa.
Zadruk: jednostronny 4/0, 1/0 i 2/0 oraz dwustronny 4/1.
Format: A4, A5 i DL.
Papier: preprint 90g lub CyclusPreprint 90g.
nakład cena brutto [zł]
20 sztuk
(druk cyfrowy)
128,00
50 sztuk
(druk cyfrowy)
144,00
100 sztuk
(druk cyfrowy)
160,00
200 sztuk
(druk cyfrowy)
184,00
500 sztuk
(druk offsetowy)
148,00
1000 sztuk
(druk offsetowy)
186,00
2500 sztuk
(druk offsetowy)
262,00

TECZKI OFERTOWE

Teczki ofertowe standardowe 2 bigowe
jednostronne 4/0, kreda mat 350g


Teczki mają nacięcia na wizytówki, w przypadku teczek 2 bigowych grubość grzbietu wynosi 5mm . Jeśli chcesz zwiększyć atrakcyjność teczki, możesz dodać uszlachetnienie: folię matową lub błyszczącą, lakier wybiórczy.
nakład cena brutto [zł]
100 sztuk
(druk offsetowy)
579,00
150 sztuk
(druk offsetowy)
615,00
200 sztuk
(druk offsetowy)
689,00
250 sztuk
(druk offsetowy)
677,00
300 sztuk
(druk offsetowy)
750,00
400 sztuk
(druk offsetowy)
800,00
500 sztuk
(druk offsetowy)
898,00
1000 sztuk
(druk offsetowy)
1238,00
Teczki ofertowe standardowe 1 bigowe
jednostronne 4/0, kreda mat 350g


Teczki mają nacięcia na wizytówki, w przypadku teczek 2 bigowych grubość grzbietu wynosi 5mm . Jeśli chcesz zwiększyć atrakcyjność teczki, możesz dodać uszlachetnienie: folię matową lub błyszczącą, lakier wybiórczy.
nakład cena brutto [zł]
100 sztuk
(druk offsetowy)
332,00
150 sztuk
(druk offsetowy)
369,00
200 sztuk
(druk offsetowy)
394,00
250 sztuk
(druk offsetowy)
419,00
300 sztuk
(druk offsetowy)
443,00
400 sztuk
(druk offsetowy)
517,00
500 sztuk
(druk offsetowy)
520,00
1000 sztuk
(druk offsetowy)
869,00


DANE FIRMY


Studio Sabat to firma posiadająca swoją siedzibę we Wrocławiu, jednak działająca na terenie całej Polski oraz za granicą.
Posiadamy szeroką ofertę począwszy od projektowania materiałów do druku, poprzez wizualizacje 3D, aż po tworzenie ilustracji do Internetu oraz książek w formie grafiki komputerowej oraz rysunku odręcznego. Połączenie umiejętności graficznych, talentu plastycznego oraz różnorodnych zainteresowań pozwala nam zrealizować potrzeby każdego Klienta.DANE FIRMY

Sabat - studio graficzne Monika Sabat
ul. Hermanowska 78a, 54-314 Wrocław
NIP: 894-297-59-41
REGON: 364370120

KONTO FIRMOWE

ING Bank Śląski SA
Numer konta: 77 1050 1575 1000 0092 2568 1163.
W tytule przelewu proszę wpisać numer faktury.KONTAKT


Studio Sabat to firma posiadająca swoją siedzibę we Wrocławiu, jednak działająca na terenie całej Polski oraz za granicą.
Posiadamy szeroką ofertę począwszy od projektowania materiałów do druku, poprzez wizualizacje 3D, aż po tworzenie ilustracji do Internetu oraz książek w formie grafiki komputerowej oraz rysunku odręcznego. Połączenie umiejętności graficznych, talentu plastycznego oraz różnorodnych zainteresowań pozwala nam zrealizować potrzeby każdego Klienta.

Studio Sabat to firma posiadająca swoją siedzibę we Wrocławiu, jednak działająca na terenie całej Polski oraz za granicą. Wszelkie pytania związane z usługami i zamówieniami oraz zapytania ofertowe proszę kierować pod adres mailowy:
kontakt@studiosabat.com.Telefon kontaktowy: 731 278 938.